Meny

Klicka på bilderna nedan för större version.

OBJEKT NR 35345

2 fat och vas Gustavsbergs Argenta - 18 -15 -22 cm -krackelyr åldersslitage. Säljes från Makarna Ströms orörda dödsbo. Utlämning från huset Söndag 14 April mellan kl 10.00 -14.00 på adressen Kapellvägen 4 702 28 ÖREBRO. Smycken och andra mindre värdesaker förvaras ej huset.

Budnivå:
275 Kr
✓ Bevakningspris uppnått
Uppskattat värde:
1000 Kr

Auktionen är avslutad

Budhistorik

Kund

Tid

Bud

41103 2024-04-08 19:15:19 275 48357 2024-03-28 22:41:32 250 43745 2024-04-08 19:10:47 200 44496 2024-03-31 13:22:08 150 44496 2024-03-31 13:21:17 100 47561 2024-03-29 15:19:29 80 47561 2024-03-29 15:19:06 60